21. Revija lutkarskih kazališta Rijeka | Gradsko kazalište lutaka Rijeka

21. Revija lutkarskih kazališta u Rijeci

03.11.-12.11. 2016

U organizaciji Gradskog kazališta lutaka Rijeka i Odjela gradske uprave za kulturu Grada Rijeke

Srijeda 02.11.

NEISPRIČANA BAJKA

Gradsko kazalište – Scena „Gorica“

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Četvrtak 03.11.

NEISPRIČANA BAJKA

Gradsko kazalište – Scena „Gorica“

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

Program obilježavanja 100 godina
od prvog izdanja Priča iz davnine
Ivane Brlić-Mažuranić

ŠUMA STRIBOROVA

Gradsko kazalište lutaka Rijeka

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

Priče iz davnine Ivane Brlić-Mažuranić

predavačica: doc. dr. sc. Maja Verdonik

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

12:00
Stručno predavanje za studente, učitelje, odgojitelje…

ŠUMA STRIBOROVA

Svečana izvedba
Gradsko kazalište lutaka Rijeka

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za uzvanike i građanstvo

Petak 04.11.

Program obilježavanja 100 godina
od prvog izdanja Priča iz davnine
Ivane Brlić-Mažuranić

ŠUMA STRIBOROVA

Gradsko kazalište lutaka Rijeka

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30
Za vrtiće i škole

ŠUMA STRIBOROVA

Projekcija animiranog filma

Mini Art-kino Croatia

10:30

Kviz Bjesomaru, Svarožiću

igra za djecu

Gradska knjižnica Rijeka, dječji odjel Stribor

11:00

MALI PLAVI I MALI ŽUTI

Lutkovno gledališče Maribor, Slovenija

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

KUPAONSKO IGRALIŠTE

Flug Cooperation, Bialystok, Poljska

Filodrammatica

18:00
Za građanstvo

 

Svečano otvaranje 21. revije lutkarskih
kazališta

Otvaranje izložbe Agate Freyer „Od skice do lutke“

Galerija Kortil

19:00

 

DUGA

Umjetnička organizacija GLLUGL, Varaždin

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:30
Za uzvanike i građanstvo

Subota 05.11.

MALI PLAVI I MALI ŽUTI

Lutkovno gledališče Maribor, Slovenija

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

11:00
Za građanstvo

 

KUPAONSKO IGRALIŠTE

Flug Cooperation, Bialystok, Poljska

Filodrammatica

11:00
Za građanstvo

 

Projekcija animiranih filmova

PRIČE IZ DAVNINE

Art-kino Croatia

16:00

 

NYMIO

Zero en Conducta, Barcelona, Španjolska

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

PATKA, SMRT I TULIPAN

Lutkovno gledališče Ljubljana, Slovenija

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Nedjelja 06.11.

NYMIO

Zero en Conducta, Barcelona, Španjolska

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

11:00
Za građanstvo

 

PATKA, SMRT I TULIPAN

Lutkovno gledališče Ljubljana, Slovenija

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

11:00
Za građanstvo

 

CRVENKAPICA – TKO SE BOJI VUKA JOŠ?

Kazalište Tvornica lutaka, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

GODIŠNJA DOBA

Zagrebačko kazalište lutaka

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Ponedjeljak 07.11.

CRVENKAPICA – TKO SE BOJI VUKA JOŠ?

Kazalište Tvornica lutaka, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

GODIŠNJA DOBA

Zagrebačko kazalište lutaka

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30
Za vrtiće i škole

 

PUŽ

Kazalište „Mala scena“, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

UKRADENO SUNCE

Gradsko kazalište lutaka Split

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Utorak 08.11.

PUŽ

Kazalište „Mala scena“, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

UKRADENO SUNCE

Gradsko kazalište lutaka Split

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

IŠ’O VILJO U DUĆAN

LOFT i Kruna Tarle – art, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

NIJE ME STRAH

Dječje kazalište Branka Mihaljevića
u Osijeku

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Srijeda 09.11.

IŠ’O VILJO U DUĆAN

LOFT i Kruna Tarle – art, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

NIJE ME STRAH

Dječje kazalište Branka Mihaljevića
u Osijeku

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

RITAM TAM – BAJKA O RITMU

Studio za suvremeni ples u koprodukciji s GK Trešnja, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

18:00
Za građanstvo

 

LUDA ŠUMA

Zavod Federacija Ljubljana, Slovenija

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Četvrtak 10.11.

RITAM TAM – BAJKA O RITMU

Studio za suvremeni ples u koprodukciji s GK Trešnja, Zagreb

Gradsko kazalište lutaka Rijeka – GKL

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

 

LUDA ŠUMA

Zavod Federacija Ljubljana, Slovenija

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30
Za vrtiće i škole

 

 

MALE PRIČE O NESTAŠNOJ SONJI

Gradsko kazalište „Zorin dom“, Karlovac

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

19:00
Za građanstvo

Petak 11.11.

MALE PRIČE O NESTAŠNOJ SONJI

Gradsko kazalište „Zorin dom“, Karlovac

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

9:30 i 11:00
Za vrtiće i škole

Subota 12.11.

JUHA OD BUNDEVE

Kazalište lutaka Zadar

Hrvatski kulturni dom na Sušaku – HKD

11:00
Za građanstvo

 

Atrij HKD-a

12:00

Sponzori i medijski pokrovitelji

Reviju sufinanciraju:

 
 

Generalni sponzor:

 
 

Partneri:

 
 

Sponzori:

 
 

Medijski pokrovitelji:

 
 

Zahvaljujemo se sudionicima projekta „Lutke u izloge!“ parfumerije Douglas: Rio, Quore Matto, L’occitane, VBZ, Narodna čitaonica, Alpina Cro, Casa mia, Optika Dunatov, Gant, Torbica, Ghetaldus, Frodo, Cukerin, Obuća, PIK, Accessories, Algoritam MK, Edit Rijeka.

Podijeli na socijalnim mrežama
Skip to content